Genel Kurallar

Genel Kurallar

1. Para birimi, web sitemizden bilet alımını onayladığınızda bilet tutarı TL olarak hesaplanmakta ve bilet üzerinde görülen bilet tutarı TL olarak görünmektedir. Orijinal bilet tutarı TL cinsinden Bankanıza bildirilmekte ve TL dışında herhangi bir ülke para birimi üzerinden borçlandırılan kredi kartı ile bilet satın almanız durumunda; Bankanız veya kredi kartı kuruluşunun uyguladığı kur nedeniyle kredi kartı hesabınıza yansıyan işlem tutarında farklılıklar olabilmektedir. GarTransfer bu farklılıktan ötürü herhangi bir sorumluluk üstlenmemektedir.

2. İnternet sitemizde ve mobil satış kanallarımızda gerçekleştirdiğiniz satın alma işlemi sırasında biletinizin son tutarı ödeme adımında yeniden hesaplanır. Referans alınan döviz kurları dolayısıyla oluşabilecek ücret farklılıkları durumunda şirketimizden herhangi bir hak talep edilemez. 

3. Otomatik ücret hesaplama sisteminin veri tabanının İngilizce olması nedeniyle bazı koşullarda ücret notları Türkçe olarak görüntülenememektedir. 

4. Azami Yolcu ve Transfer Sayısı: Web Sitemiz aracılığıyla yapacağınız rezervasyonlarda bir defada en fazla 44 yolcu için rezervasyon yapma imkanı bulunmaktadır.

5. Bilet Değişikliği: Online Bilet sayfasından yapılan işlemlerde, transfer için rezervasyon değişikliği "Bilet Üzerinde Değişiklik" merkezimiz tarafından yapılabilmektedir. GarTransfer ile ilgili rezervasyon değişikliği yapmak istiyorsanız GartRansfer Merkez Ofis veya 0850 290 1 427 nolu telefondan GarTransfer'e başvurabilirsiniz. 

6. GarTransfer araç tipini ve sürücü seçimlerini değiştirme hakkını saklı tutar.